Nazariy Mykhaylyuk & Bogdan Mykhaylyuk

TEMAT:

Analogowy vs. cyfrowy WorkFlow w protetyce

 

Przez lata najlepsi światowi klinicyści przygotowywali odpowiednie protokoły do pracy w różnych zastanych przypadkach. Następnie do codziennej praktyki wprowadzono mikroskopy oraz lupy i obecnie trudno sobie wyobrazić stomatologię bez powiększenia. Wszystko wydawało się już dopracowane. Ale nie…

 

Współczesna stomatologia zrobiła kolejny krok – ruszyła w drogę cyfryzacji.

Podczas naszego spotkania w Warszawie chcemy przejść przez następujące po sobie etapy pracy z pacjentem gdzie to na każdym kroku towarzyszą nam nowoczesne technologie: pierwszej wizyty i ustalenia strategii skanowania  oraz protokołów fotograficznych i wideo, następnie dzielenie się naszymi protokołami współpracy z laboratorium, projektowane i drukowane w 3D wax-up wreszcie makiety przypadku i ostateczne uzupełnienia protetyczne. Końcowe – ale niezmiernie ważne – procedury klejenia zamkną tematykę jaką chcemy się podzielić w czasie naszego wykładu.

 

DR NAZARIY MYKHAYLYUK biogram:

Dr Nazariy Mykhaylyuk, jeden z najbardziej utalentowanych lekarzy młodego pokolenia, kształcił się pod kierunkiem dr Domenico Massironi, jako członek Massironi Study Club.  Specjalizuje się w protetyce, w szczególności zaś na precyzji przygotowań pod mikroskopem.

Jest aktywnym członkiem ESMD – European Society of Microscope Dentistry (ESMD), AMED – Academy of Microscope Enhanced Dentistry i ITI – International Team for Implantology, Rosmicro – Microscopic Dentistry & Advanced Endodontics.

W 2010 roku wraz z rodziną stworzył Centrum Szkoleniowe Mykhaylyuk Center, organizacja szkoleń dla lekarzy dentystów na temat preparacji zębów pod korony przy użyciu mikroskopu stomatologicznego. Prowadzi szkolenia praktyczne dla lekarzy dentystów na temat dokumentacji fotograficznej w stomatologii, całkowitej odbudowy łuków zębowych, przygotowania zębów pod korony, licówki przy użyciu mikroskopu stomatologicznego. Stworzył własne zestawy narzędzi i wierteł do preparacji (Komet). Expert Dental1XP. Współzałożyciel Micro Vision Group. Prowadzi wykłady na całym świecie.

 

DT BOGDAN MYKHAYLYUK biogram:  

Technik dentystyczny – ceramista, członek Oral Design International, wykładowca w Maximus Training Center.

Członek Eastern European Society of Microdentistry, założyciel kliniki dentystycznej i laboratorium Mykhayluk.

WEBSITE CREATED WITH LOTS OF by REBEL ARTISTRY